Mobile menu
  logowanie ecorponet

Karta VISA CLASSIC DEBETOWA - to karta płatnicza wydawana jest do rachunku prowadzonego dla klientów indywidualnych (osób fizycznych) o zasięgu międzynarodowym. Dzięki karcie Visa Classic Debetowa nie musisz już nosić ze sobą gotówki, a dostęp do swoich pieniędzy masz cały czas.

   karta visa classic debetowa 680x440
wiecej  

Karta VISA CLASSIC EURO - to karta walutowa, rozliczana w walucie Euro. Wydawana jest do rachunku prowadzonego w Euro dla klientów indywidualnych (osób fizycznych). Daje możliwość dokonywania w kraju i w strefie euro transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia dodatkowych opłat. Dzięki karcie VISA EURO nie musisz zabierać ze sobą waluty Euro za granicę, a dostęp do pieniędzy masz cały czas.

euro
 wiecej  

Karta VISA PayWave - to wygodna i bezpieczna alternatywa dla gotówki. To połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

  bps paywave
 wiecej    

Karta MasterCard PayPass - to wygodna i bezpieczna alternatywa dla gotówki. To połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

  mastercard paypass
 wiecej    

Naklejka zbliżeniowa VISA payWave - to karta debetowa wydawana do rachunku prowadzonego dla klientów indywidualnych (osób fizycznych) z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

Kartą tą nie ma możliwości zrealizowania transakcji wypłaty gotówki.

  naklejka
 wiecej    

Karta kredytowa VISA CREDIT – to nowoczesny, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności, a także możliwość skorzystania z darmowego kredytu do 51 dni. To karta, która pozwala na korzystanie z dodatkowych środków w ramach udzielonego przez Bank limitu kredytowego.

  karta kredytowa bps visa credit
 wiecej    

Karta kredytowa MASTERCARD CREDIT – to nowoczesny, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności z funkcją zbliżeniową, a także możliwość skorzystania z darmowego kredytu do 51 dni. To karta, która pozwala na korzystanie z dodatkowych środków w ramach udzielonego przez Bank limitu kredytowego.

  karta kredytowa mastercard business credit
 wiecej    

Karta kredytowa VISA GOLD – to nowoczesny, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności, a także możliwość skorzystania z darmowego kredytu do 56 dni. To karta, która pozwala na korzystanie z dodatkowych środków w ramach udzielonego przez Bank limitu kredytowego.

  karta kredytowa bps visa credit gold
wiecej