Mobile menu
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

Bankowość elektroniczna - Firma

eBankNet Usługa eBankNet pozwala na dokonywanie standardowych operacji bankowych za pośrednictwem Internetu. Daje możliwość dostępu do rachunku przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, bez kolejek i trudności komunikacyjnych, wystarczy zalogować się do systemu

Za obsługę  rachunku za pomocą Internetu Bank nie pobiera żadnych opłat abonamentowych a przelewy z rachunku są tańsze niż składane w Banku.

 

eCorpoNet to nowoczesny system bankowości internetowej, dedykowany głównie małym i średnim firmom oraz jednostkom samorządowym, który ułatwia zarządzanie środkami finansowymi i rachunkami bankowymi. Usługa ta daje możliwość rozliczeń w trybie on-line przez cały dzień roboczy zarówno między klientami Banku Spółdzielczego, jak i osobami posiadającymi konta w innych bankach.

eCorpoNet zapewnia stały dostęp do operacji bankowych, bez względu na czas i miejsce przebywania użytkownika. Dzięki nowym rozwiązaniom opartym na technologii Oracle, eCorpoNet zapewnia swobodę dostępu oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa danych i zasobów finansowych.

Daje też gwarancję najszybszych rozliczeń z partnerami biznesowymi w trybie on-line, najwyższej jakości obsługi klienta, dopasowania systemu do procedur firmy i zachodzących w niej zmian, a także wymianę danych z systemem centralnym EuroBankNet.

Dostęp do konta zabezpieczony jest procedurami uwierzytelniania, a przelewy autoryzowane w najwygodniejszy dla Klienta sposób. Wszelkie operacje związane z transmisją danych są szyfrowane.

 

smsBankNet to kanał komunikacji z klientem - krótkie wiadomości  tekstowe.

Aby uzyskać dostęp do usługi smsBankNet, wystarczy wypełnić i złożyć w placówce Banku dyspozycję uaktywnienia  sms.

 

Wysyłka komunikatów odbywa całodobowo

Usługa jest dostępna dla posiadaczy aktywnych kart SIM wszystkich krajowych operatorów.